Als klein meisje al leerde ik mijn Engelse opa, die bij ons in huis woonde, Nederlandse woordjes. Mijn opa was oud, maar wat deed hij zijn best om vooral zijn kleindochter een plezier te doen.
Na een paar jaar Engelse Taal- en Letterkunde, met een bul op zak in Europese Studies en banen bij verschillende bedrijven en instanties, besloot ik het roer om te gooien. Ik wilde les geven. Taalles.
Zo ben ik sinds 1999 aan het werk als docent NT2 en heb ik nooit een dag spijt gehad van mijn keuze. Iedere cursist is anders, zo ook iedere cursus. Het is dus nooit saai. En elke dag bezig zijn met taal is een feestje. Ik ben dol op talen en leer nog steeds bij. In mijn lessen lachen we veel met elkaar en om elkaar, het is er veilig.
In mijn vrije tijd spring ik op mijn racefiets om een rondje te fietsen en te genieten van het Hollandse landschap. In de vakanties fietsen we graag in de heuvels. Lekker eten, gezellige afspraken of een goed boek en film maken het plaatje compleet.